27 Февр. 2011 9:39 | 0 коментара
Фенсайтът на "армейците" публикува фотоси от случилото се снощи
26 Февр. 2011 20:21 | 0 коментара
Част от играчите се ръкуват с униформените и подаряват фланелки след края на мача
26 Февр. 2011 19:40 | 0 коментара
Имаше няколко ранени служители на реда, затова предприехме извеждане навън, заяви Антон Златанов
26 Февр. 2011 19:30 | 0 коментара
"Червената" агитка се сблъска с конна полиция
26 Февр. 2011 19:02 | 0 коментара
Униформените налагаха привържениците на полувремето
26 Февр. 2011 17:27 | 0 коментара
Гостуващата агитка изкърти оградите на клетката
26 Февр. 2011 16:33 | 0 коментара
Полицията на крак заради “червения” пробив
26 Февр. 2011 12:59 | 0 коментара
Ако билетите на "Армията" не бъдат продадени, касата на "Георги Аспарухов" отваря в 16:00 часа
25 Февр. 2011 19:58 | 0 коментара
1700 лева е най-голямата премия, която съм получавал, взех я като спечелихме първенството и Купата, разказа Бобата
25 Февр. 2011 17:11 | 0 коментара
“Червеното” шествие тръгва от езерото “Ариана” до “Герена” в 15 часа утре
24 Февр. 2011 18:41 | 0 коментара
Близо 400 привърженици спазиха обещанието си и се явиха на тренировката
24 Февр. 2011 16:51 | 0 коментара
Над 100 привърженици се наредиха на касите на стадион “Българска армия”
24 Февр. 2011 12:56 | 0 коментара
Агитката на "червените" ще стои права на "Герена"
24 Февр. 2011 12:46 | 0 коментара
От днес и феновете на ЦСКА могат да се снабдят с пропуски от касите на стадион “Българска армия”
22 Февр. 2011 12:40 | 0 коментара
Големият музикант идва в София на 7 юни, билетите са от 80 до 200 лева
21 Февр. 2011 12:52 | 0 коментара
Няма нищо ненормално в това фен на ЦСКА да си купи билет за Сектор "А", заяви водачът на агитката
21 Февр. 2011 12:43 | 0 коментара
Ултрасите на ЦСКА трябва да си стоят във своя сектор, заяви шефът на фенклуба на "Левски"
21 Февр. 2011 12:04 | 0 коментара
Част от приходите са за бъбречната трансплантация на Георги Николов
21 Февр. 2011 11:24 | 0 коментара
Агитката надъхва футболистите на тренировка в четвъртък