7 Септ. 2010 17:18 | 0 коментара
Цените за вход намалени драстично, гостите влизат срещу 15 лева
3 Септ. 2010 11:13 | 0 коментара
В Литекс са честни и професионалисти, това е една от причините да се съглася лесно да стана треньор на отбора, заяви спецът при представянето си в Ловеч
29 Авг. 2010 7:59 | 0 коментара
40-годишният вратар на Чезена Франческо Антониоли опази мрежата си суха
27 Авг. 2010 15:25 | 0 коментара
Трябва да разузнаем съперниците и да имаме ясна представа срещу кого ще играем, заяви треньорът на Левски
23 Авг. 2010 17:13 | 0 коментара
Даниел Боримиров, Петър Хубчев, Златко Янков и други излизат на терена от 19:30 часа, Боби Михайлов и Лечков ги гледат
22 Авг. 2010 9:54 | 0 коментара
15 лева са твърде много, заявиха от ръководството на варненци
20 Авг. 2010 15:51 | 0 коментара
Срещу тази цена ще се влиза в секторите “А” и “Б”
20 Авг. 2010 14:26 | 0 коментара
Ясен Петров дава пресконференция в събота
17 Авг. 2010 14:01 | 0 коментара
Ветераните на клуба ще играят контрола с колегите си от града по случая 90-годишнината на ПФК Чавдар
13 Авг. 2010 16:05 | 0 коментара
ВИП-пропуските струват 50 лева, в сектор “Г” ще се влизат срещу 10
9 Авг. 2010 11:40 | 0 коментара
Играчите от школата на “канарчетата” бият за втора поредна седмица младите “орлета”, след като го сториха и при 19-годишните
6 Авг. 2010 17:15 | 0 коментара
Шотландец е треньор на тима, който е настоящ шампион на страната си, а през новия сезон се представя трагично
4 Авг. 2010 18:51 | 0 коментара
Ги Хелерс си тръгна, след като 6 години беше начело на националния отбор
4 Авг. 2010 16:18 | 0 коментара
"Армейците" пътуват за гостуването на Клифтънвил със словенска авиокомпания
4 Авг. 2010 14:03 | 0 коментара
Ръководството на клуба се разплати с играчите преди мача с Вихрен
3 Авг. 2010 15:36 | 0 коментара
Футболната звезда се качи на ринга и поздрави гостите
30 Юли 2010 14:35 | 0 коментара
"Сините" със занимание от 18,00 часа днес на "Герена"
28 Юли 2010 17:49 | 0 коментара
Феновете на Левски плащат по 15 лева, за да гледат на живо в неделя сблъсъка с ЦСКА, пенсионери и ученици по 2 лева
26 Юли 2010 16:56 | 0 коментара
Декларацията на "Банда Север" е истинско творение, защото е писана от сърце, сподели шефът на фенклуба на "червените"