26 Окт. 2010 14:43 | 0 коментараПоради доказалата се невъзможност стюардите да контролират феновете в Сектор "Г" прибягваме към съответните мерки, пишат от "Армията"
22 Окт. 2010 20:30 | 0 коментараБотев няма пръст и не може да има вина относно това, че изостанаха сериозно от нас, заяви треньорът на "канарчетата"
21 Окт. 2010 18:16 | 0 коментараДойдохме да ги предупредим, че няма повече да търпим някои от тях, заяви шефът на фенклуба на "жълто-черните" Петър Илиев-Буфера