4 Окт. 2011 17:30 | 0 коментара
Пинчера, Ненем и Иван Караманов носят успеха с 4:0 над Чавдар (Бяла Слатина)
4 Окт. 2011 17:02 | 0 коментара
Босът разговаря с футболистите в съблекалнята, глоби ги с по една заплата
4 Окт. 2011 16:32 | 0 коментара
Винаги давам най-доброто от себе си за клуба и за феновете, увери португалецът
4 Окт. 2011 16:02 | 0 коментара
Целта е достойно представяне срещу Украйна и победа над Уелс, коментира селекционерът
4 Окт. 2011 13:37 | 0 коментара
Трикратният носител на “Златната топка” може да стане технически директор на клуба
4 Окт. 2011 12:32 | 0 коментара
Не приеха оставката на Иво Тонев, ще бъде в отпуск до декември
4 Окт. 2011 12:02 | 0 коментара
Очаква се днес или най-късно до края на седмицата да стане ясен заместникът на Диян Петков
4 Окт. 2011 11:06 | 0 коментара
Последният месец ми дойде в повече, оплаква се вече бившият треньор на Локо (София)
4 Окт. 2011 9:47 | 0 коментара
Бившият треньор на Атлетик (Билбао) заменя Михаел Лаудруп
4 Окт. 2011 8:44 | 0 коментара
Шефовете правят сбирка в офиса на “Титан” тайно от треньора
4 Окт. 2011 7:36 | 0 коментара
Рожден ден празнува и Хорхе Валдано
3 Окт. 2011 20:57 | 0 коментара
Гигов възнамерява да глоби футболистите с по една заплата
3 Окт. 2011 17:49 | 0 коментара
Жозе Жуниор с 2 попадения при класиката с 3:0, Илия Илиев с гол и асистенция
3 Окт. 2011 15:26 | 0 коментара
Според Карлето Тотнъм и Ливърпул са възможни дестинации за бъдещето му
3 Окт. 2011 15:03 | 0 коментара
На Международния турнир в София ще разчитаме на добро представяне на втората ни ракета Линда Зечири и на смесената двойка Диана Димова и Стилиян Макарски
3 Окт. 2011 14:06 | 0 коментара
Никога не бих си позволил да запаля цигара на стадиона, коментира халфът Васил Велев
3 Окт. 2011 13:34 | 0 коментара
Грандът от Сплит играе с босненския тим в четвъртък
3 Окт. 2011 13:02 | 0 коментара
До година-две ще започна да предавам опита си на младите, заяви френската легенда
3 Окт. 2011 7:42 | 0 коментара
Златан Ибрахимович също има рожден ден, през 1984 г. ЦСКА бие Монако
2 Окт. 2011 20:07 | 0 коментара
Поемам вината, явно лошо тренирам футболистите, не мога да срамя името и емблемата на клуба, допълни наставникът