Обезщетенията за безработица ще се изплащат от 15 декември, съобщиха от Националния осигурителен институт.
Безработните ще могат да получат обезщетенията си до 19 декември. Промяната се налага заради предстоящите празници, се посочва в съобщението. /БЛИЦ
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.