Всеки трябва да знае този виц: Съдията го попита защо е удушил жена си, а още по-средата на разказа...

Вземете си ежедневната доза добро настроение

https://blitz.bg/lyubopitno/vseki-tryabva-da-znae-tozi-vic-sadiyata-go-popita-zashto-e-udushil-zhena-si-a-oshte-po-sredata-na-razkaza_news1124577.html Blitz.bg

Случката започва съвсем обикновено, но завършва така, че смехът е неизбежен. Готови ли сте?

В Районния съд се гледа дело за убийство. Подсъдимият е удушил съпругата си по време на семеен скандал.

- Обвиняеми, разкажете защо убихте жена си? - казва съдията.

- Прибирам се в къщи, Ваша чест, каталясал и подивял от глад и гледам - жената кюти пред телевизора и зяпа някакъв цирк. Викам й:

- "Жена, сложи бързо нещо да хапна, пък после продължавай да гледаш!" Тя ми казва:

- "Чакай само да го догледам тва дуо певци и ти слагам!" Аз й разправям:

- "Това не е дуо, а ДУЕТ, не се мотай, слагай да ям!" Тя се обажда:

- "Ти ще кажеш! Дует е т'ва, дето се бият по филмите!" Аз й обяснявам:

- "Това е ДУЕЛ, не ме дразни, давай манджата!"

- "Глупости!' - отговаря тя

- "Дуел е т'ва, дето влаковете минават през него!"

- "Патко загубена, това е ТУНЕЛ, дай да ям, ма!

- "Колко си глупав! Тунел е тва, дето хората си наемат стаи да спят!"

- "Не ме ядосвай, ма! - крещя й

- Това е ХОТЕЛ!"

- "Ти ще кажеш! Хотел е онова, дето е от Шекспир!"

- "Това е ОТЕЛО, ма!"

- "Ти ще кажеш! Отело е дето се прави от разбити яйца..."

...Ваша чест, докато й обясня, че е ОМЛЕТ, я удуших!

Съдията в истерия:

- АЗ ОЩЕ В ТУНЕЛА! В ТУНЕЛА ЩЯХ ДА Я УДУША!

Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Още по темата
Коментирай
1 Коментара
Пенсионер
преди 6 месеца

Съдията разпитва свидел по убийство: Какво чухте ? Чух два изстрела. На какво разстояние бяхте ? При първия изстрел на около 20-25 метра ? А при втория ?Аааа, при втория има , няма 300 метра.

Откажи