ВИЖТЕ СТРАНИЦАТА НИ БУКМЕЙКЪР ТУК!

ЦСКА и Левски завършиха 0:0 във вечното дерби от 26-ия кръг на Efbet Лига. "Сините" повече могат да съжаляват за изпуснатата победа, тъй като в 90-ата минута Ивелин Попов не успя да вкара от дузпа. Вратарят Густаво Бусато се превърна в герой, спасявайки удара на ветерана от бялата точка.

Така водещият лют спор с Лудогорец за шампионската титла ЦСКА в пето поредно издание на вечното дерби не успя да победи Левски. Още по-стряскащ за "армейците" е друг факт - те отново не вкараха гол на "сините".

WINBET – завишени коефициенти за топ спортни събития (18+)

БЛИЦ припомня, че последната победа на ЦСКА срещу Левски беше на 26 септември 2021 г., когато в мач от първенството "армейците" надделяха с 2:1 след обрат. Георги Миланов даде преднина на "сините" в 28-ата минута, Греъм Кери изравни в 44-ата, а в 65-ата Жорди Кайседо донесе успеха.

Последваха пет мача между ЦСКА и Левски, в които "червените" не успяха да поразят вратата на вечния си съперник. Един от тях беше пряк спор за трофей - финалът за Купата на България миналия сезон, когато Илиян Стефанов се превърна в герой за победата с 1:0 на "сините".