23 Апр. 2012 20:59 | 0 коментараВидях, че съдии и делегати живеят още в социализма. За две кюфтета и кебапче, две филии, една люта чушка и безплатно спане в мотел могат да продадат и душата си, изригна Камата
23 Апр. 2012 7:46 | 0 коментараТова момче от вчера облече костюм и стана шеф, изригна Величко Дихонов по адрес на изпълнителния директор на Лудогорец Ангел Петричев