31 Дек. 2009 14:20 | 0 коментара
БЛИЦ ви представя БГ футбола от А до Я
29 Дек. 2009 8:22 | 0 коментара
Спецът се обърнал към посланика Стефано Бенацо и почетния консул в Пловдив Пиетро Луиджи Гия
28 Дек. 2009 11:45 | 0 коментара
Двамата се срещнаха в София, италианецът Антони Реки също на сбирката
27 Дек. 2009 11:55 | 0 коментара
Италианският нападател и още 10 негови съотборници вече подадоха молби за разтрогване с Ботев
26 Дек. 2009 19:51 | 0 коментара
Около 1000 привърженици се явиха на стадион "Христо Ботев" за Коледното тържество
26 Дек. 2009 15:42 | 0 коментара
Честният и почтен бизнесмен (по собствените му думи) продължава да твърди, че няма нищо общо вече с клуб
25 Дек. 2009 10:21 | 0 коментара
Това ще бъде само една от атракциите на коледното тържество на привържениците на клуба
23 Дек. 2009 17:24 | 0 коментара
Босът на Ботев поискал 500 000 евро за акциите си в клуба
22 Дек. 2009 9:00 | 0 коментара
Футболистите вече са подали молби за разтрогване, след като за 4 месеца получиха 400 лева
17 Дек. 2009 8:10 | 0 коментара
Пловдивски бизнесмени са готови да помагат за финансирането
15 Дек. 2009 18:33 | 0 коментара
Когато пристигнат новите собственици и разбера, че клуба е продаден, ще се върна и ще продължа да работя, надява се мустакатият италианец
15 Дек. 2009 8:44 | 0 коментара
Стражът на Ботев Румен Попов изкара 35 лева след чистене в заведение
13 Дек. 2009 9:57 | 0 коментара
Иво Иванов разтрогва с Берое, идва на "Герена" без пари
12 Дек. 2009 9:53 | 0 коментара
Треньорът на Ботев скочил на собственика на клуба заради дълга към хотел
11 Дек. 2009 16:33 | 0 коментара
Босът на Ботев иска 200 бона за луксозните си жилища
9 Дек. 2009 8:56 | 0 коментара
Кабу и Мапока са с изтекли работни визи
9 Дек. 2009 8:31 | 0 коментара
Днес е последният срок за “канарчетата” да платят 16 хиляди лева
2 Дек. 2009 17:10 | 0 коментара
Двама ще преговарят отново с Димитър Христолов
30 Ноем. 2009 19:58 | 0 коментара
От Борисовата градина не казват името на отбора, най-вероятно става въпрос за италианци
26 Ноем. 2009 15:14 | 0 коментара
Босът на Ботев трябва да се издължи заради неосъществената покупко-продажба на клуба