27 Ян. 2010 18:59 | 0 коментара
Агонията в клуба не е от една, а от 6-7 години, добавя шефът на БФС
26 Ян. 2010 17:43 | 0 коментара
Единадесет чужденци и етима българи вече не са част от отбора
26 Ян. 2010 12:24 | 0 коментара
Махам се завинаги от футбола, обеща босът на "канарчетата"
25 Ян. 2010 15:58 | 0 коментара
Президентът на Ботев се спаси на косъм от 50 разгневени фенове на "канарчетата", които разбиха офиса му
25 Ян. 2010 15:23 | 0 коментара
Стотина ултраси не позволиха на "канарчетата" да тренират
25 Ян. 2010 9:25 | 0 коментара
Играчите се събират днес в 14,00 часа на стадиона
24 Ян. 2010 9:01 | 0 коментара
“Канарчетата” не могат да погасят натрупани дългове
21 Ян. 2010 15:44 | 0 коментара
Привържениците се събират утре, за да искат обяснение от президента
21 Ян. 2010 10:46 | 0 коментара
Няма надежда за клуба, Христолов отряза Реки
18 Ян. 2010 12:22 | 0 коментара
Около 50 вбесени ултраси потърсиха поредна саморазправа с боса на "канарчетата"
18 Ян. 2010 11:55 | 0 коментара
Италианците не се явиха на стадиона
17 Ян. 2010 15:02 | 0 коментара
“Канарчетата” би трябвало да стартират подготовка утре, но на стадиона все още няма ток
12 Ян. 2010 8:58 | 0 коментара
За другия път ще си носим свещи, майтапят се футболистите заради липсата на осветление в съблекалните
11 Ян. 2010 13:08 | 0 коментара
Играчите пиха кафе и лимонада и си тръгнаха
11 Ян. 2010 9:37 | 0 коментара
Президентът на "канарчетата" не спира да извива ръцете на уж кандидат купувачи
9 Ян. 2010 12:51 | 0 коментара
Треньорът задействал правни организации, които смятат, че без проблем ще докажат на кого е дългът от 60 000 лева към хотел в Пловдив
8 Ян. 2010 15:56 | 0 коментара
Италианецът Антонио Реки все по-близо до президентския пост
5 Ян. 2010 12:00 | 0 коментара
Мустакатият спец трябва да е отново в България на 15 януари
1 Ян. 2010 13:04 | 0 коментара
БЛИЦ надникна на трапезите на футболните хора у нас, зада ви покаже какво ги чака през новата година
31 Дек. 2009 18:53 | 0 коментара
Освен традиционните послания за здраве, щастие и пари ви желаем още нещо…