16 Ноем. 2009 15:56 | 0 коментараФранческо делле Фати се появи на днешната тренировка на "канарчетата", която не се състоя заради липса на чисти екипи
14 Ноем. 2009 15:09 | 0 коментараТой е най-странната птица, кацала някога в гнездото на „канарчетата”. Ботев няма нужда от наемници, а от българи, защото е български клуб и носи името на наша светиня
11 Ноем. 2009 18:58 | 0 коментараИнвеститори от Италия са проучвали днес възможността да се сдобият с контролния пакет акции на "черно-белите"
3 Ноем. 2009 14:22 | 0 коментараБосът на "канарчетата" бил готов да се раздели без пари с клуба, само и само евентуалните нови собственици да покрият дълговете му
2 Ноем. 2009 11:56 | 0 коментараЙордан Милиев дава показания за двете коли "Ауди", които си купил докато играел за Локо (Пд), а се водил на минимална заплата при "смърфовете"