18 Февр. 2012 18:05 | 0 коментараСъперникът ни изигра мача като за официална среща, а нашите футболисти излязоха с мисълта за прибиране у дома, коментира ядосаният Костадин Ангелов
17 Февр. 2012 13:45 | 0 коментараМожех да отида в друг клуб, но останах верен на Нефтохимик, ритаха ме по селата, още лекувам контузии, сподели с болка легендата на "шейховете"