15 Септ. 2013 9:26 | 0 коментара
Футболистите пяха с президента, Мъри и Кривия
15 Септ. 2013 9:12 | 0 коментара
Някои не знаят какво означава този мач, заяви Пламен Крачунов
14 Септ. 2013 23:12 | 0 коментара
Липсват ни точки и във всеки мач се опитваме да наваксаме, заяви треньорът на Славия
14 Септ. 2013 19:59 | 0 коментара
Не разбирам защо играхме толкова притеснено, призна звездата на Локо (Пд)
14 Септ. 2013 18:50 | 0 коментара
Радвам се, че успяхме да зарадваме феновете, каза голмайсторът
14 Септ. 2013 18:44 | 0 коментара
Липсваше ни агресия и себераздаване, сподели треньорът на Локо (Пд)
14 Септ. 2013 18:21 | 0 коментара
Изгониха ни играч, но вкарахме перфектен гол, коментира Стоилов
14 Септ. 2013 18:13 | 0 коментара
Ликуваме заслужено, каза Александър Александров
14 Септ. 2013 17:52 | 0 коментара
Анисе с 2 гола, по един червен картон за двата отбора
14 Септ. 2013 17:11 | 0 коментара
Феновете на Локо (Пд) вилнеят
14 Септ. 2013 16:55 | 0 коментара
Камата в съблекалнята на "смърфовете" преди дербито
14 Септ. 2013 15:58 | 0 коментара
Нека го оставим на спокойствие да се развива, призова Камата
14 Септ. 2013 15:49 | 0 коментара
Надявам се да стане страхотно дерби, каза босът
14 Септ. 2013 15:08 | 0 коментара
Триумф за Петър Кюмюрджиев и Керчем Аякс
14 Септ. 2013 14:53 | 0 коментара
Играйте така, че след мача да ремонтират игрището, обърнаха се феновете на "Ботев" към любимците си
14 Септ. 2013 14:46 | 0 коментара
Турнирът ще се проведе във Франция
14 Септ. 2013 14:11 | 0 коментара
Към момента няма инциденти под тепетата
14 Септ. 2013 11:53 | 0 коментара
Няколко десетки униформени на пост около стадиона
14 Септ. 2013 11:35 | 0 коментара
Без бомбички, факли и димки на дербито