1 Юли 2009 16:05 | 0 коментараКарлос желаеше да играе в Шампионската лига, но офертата на "гражданите" бе много по-добра, разкри мениджърът на играча
1 Юли 2009 14:11 | 0 коментараТехническият директор на европейските шампиони заявил на Вия, че той на всяка цена трябва да подпише с Барса, от Валенсия още си правят оглушки и са обявили нападателя за непродаваем
1 Юли 2009 13:33 | 0 коментараХалфът подписа 3 годишен договор с "Уондърърс", той има над 200 мача във Висшата Лига с отборите на Фулъм, Тотнъм и Портсмут