29 Юни 2009 18:11 | 0 коментараАко не беше Христо, Атанас Узунов щеше ли да стане международен съдия, да има газстанция и да кара луксозни коли, пита майката на Камата
29 Юни 2009 17:54 | 0 коментараХалфът на Ливърпул заяви че винаги си оставя вратичка за възможен трансфер, засега остава в Англия, но има вероятност да отиде при мадридчани
29 Юни 2009 17:47 | 0 коментараНай-късно след края на лагера на ЦСКА в Австрия единият от собствениците им Димитър Борисов обеща да се разплати с нашия президент, сподели Атанас Узунов
29 Юни 2009 14:39 | 0 коментара"Събев вън! Нефтохимик - това е Бургас", пишеше на транспарант, опънат пред сградата на "Петрол Холдинг" в столицата