27 Май 2012 20:44 | 0 коментараЗаедно със Стоилов тотално се провалиха в националния. Тогава ме караха да ги критикувам, но не исках на умряло куче да вадя нож, допълва Георги Иванов
26 Май 2012 20:05 | 0 коментараЗаради твърде скромния брой литература, която са прочели, стюардите се объркаха и интерпретираха грешно, но характерно за едни други спортове, окончанието „арена”!
26 Май 2012 15:31 | 0 коментараНяма по-велик от Ван Бастен, през 1988-а не игра срещу нас, беше с насинено око и изгледа мача отстрани, спомни си бившият национал