Байдън нарече Путин "касапин" пред...
Американският президент заяви още, че Полша е поела "значителна отговорност" в хуманитарната криза, причинена от войната в Украйна
Американският президент заяви още, че Полша е поела "значителна отговорност" в хуманитарната криза, причинена от войната в Украйна, предаде БТА.
Американският президент също така каза на своя полски колега Анджей Дуда, че смята Член 5 от Устава на НАТО, който гарантира взаимна помощ за отбраната на страните членки на организацията, за "свещено задължение".
Последвайте ни
Мумия рептил ти нареди бомби за югославия касапина си ти
Клинтън Ева Милошевич
ДЕЧИФУТИЗАЦИЯТА на Българския К..ЕНЕФ Русия Преминава През Смърта на Шаломов ПУТИН
Мръсен кравар, убиеца си ти, деменц изкукуригал, унищожихте Азия, част Африка, латинска Америка, основното американско население го смазахте, за да вземете земята им за вашите крави, Япония и сега се мъчите Европа да унищожите. Няма да ви се получи играта, мръсни агресори, където минахте, крадихте, убивахте, разрушавахте и още имате наглостта да обиждате, сбирщина от Нации, кой от вас е истински американец, само 5 президента не са водили войни.
Смешник,изкукуригал склеротик,най жалкия президент на америка
ХАЗАРЧЕТО от КГБ Путин Обича да Убива Деца ! Майки на Беслан: ПУТИН ! ПАЛАЧ БЕСЛАНА ! https://pbs.twimg.com/media/CrXg2amWIAEBy5U.jpg
С ЮДО Терориста Шаломов Путин не са ПРЕГОВАРЯ !
АТОМА Хвърляй Дедо Байдън ! Лозето не ще Молитва Иска МОТИКА !
ЯДРЕНИ Слънца да Греят Над МОСКВА и Топлят Руската Хазарска ДУША !
Пак има да се обяснява какво всъщност е казал и какво е трябвало да се разбира...
Ето това е наглост тези които разпалват войни по цял свят имат наглост и да наричат Путин убиец това е точката на наглостта и двуличието ада говорят за престъления
Няма такова БЕЗОЧИЕ , то да беше само Югославия , ами Ирак повче от 200 000 цивилни граждани , Сирия , Афганистан и т.н., да не се връщаме назад Корея , Виетнам , Куба и т.н. Да не говорим за Хирушима и Нагазаки Геноцид равен с Холокоста на Хитлер ! Нагли Убийци , Войната е вашия бизнес и на Двойният Ви стандарт се връзват само ПРОМИТИТЕ АНГЛОСАКСОНСКИ МОЗЪЦИ !