Можете ли да повярвате, че това е най-великата порно актриса на всички времена! (СНИМКИ/ВИДЕО)


"Срамувам се от това докъде се докарах. На първата снимка тежа 91 килограма, на втората 57, а на третата 54. Както можете да видите, на третата снимка вече и кожата ми е започнала да се стяга," пише Джена.
Превод: БЛИЦ
Последвайте ни
Горката , ако се беше родила в просия ! Щеше да е медведев
Или путкин
Ти, който сам си отговаряш(след епопеята в ТИР-а) си по-добър от нея. Само дето абортираш анално ....
Прощайте ребята,вьl ебьотес с меня? Тази ебанчуга ако пръдне ще захрани всички патоци, дори недостроените! Къде е моята финна дюза, къде е тоя газов фундуль рьlш? И стига с тази Холандия,Турция е на една свирка място, Ебан Гоцо Клозетен!
Винаги Ебан от Руски Тираджии...
ЕБАНИЯ...Шефа на харема прави ли те на Снежанка ?
. СТАВА И ЗА ЕВРОДУПЕТАТКА
Ох котьооооо
Боклук , който сее разврат ! Сигурно путкат@ и е с гной!
Хич даже не е , ближа я редовно .
Тая нема да може да ме изпразни !
100 КИЛА РАКИЯ ДАВАМ ...
нищо не се е стегнало ами просто го приеми история си
Абе , то и аз съм 80 годишна история , ама като питах доктора що имам шум в ушите по време на секс , той ми каза , че това са били аплодисменти .
Дедко, ръкопляскахме ти, че си непукист, докато бабето ти беше в четворка.
Тъй ли ве ? А аз си мислех , че само тоя под мен е педал ...
Mea Melone--гледйте я.
Астар мукар пастарма кукар ... иде оня гърбавия с едното око
Оуу.То колко мокара е хуснала.Оуу.
И нашите наточени, татуирани кифли на до 20 сега, като станат на 44 ще са така, ако не и по-зле. (Татуировката придава още по-отчайващ вид на освинването, плондеризирането и сбабичосването...) Ама нека да продължават да си мислят, че ще са неотразими вечно, и че ще могат безкрайно да си продават фасоните... Изводът е: Колкото по-малка я вземеш, толкова по-дълго няма да имаш свиня-майка до себе си. Като го вземеш амортизирано над 30, не след дълго сланините с размазани татуси ще плувнат до тебе..
Който си е с грозни черти по рождение си остава грозен : и на 20 ,и на 40 , и на 60 години. Има значение и начина на живот : тая освен да се еВе,пие и дрогира, какъв да е резултат .Има и жени ,който при проблеми на хормонална основа пълнеят(тая що уйове е строшила.. ).
Е те понеже наш'те не се е.... от крехка, пубертетна възраст, не пият, и не се дрогират... ) И изобщо не се татуират до посиняване... А пък за климактериума свързаните с него неотменни хормонални проблеми да не говорим. Ама те нека изконсумират младостта без остатък, бе! ))) Няма да се заробват от "малки" "дечицата", я?!?
Абе,човек ти не ме разбра: външния вид е даденост,а второто нещо е което казваш ти-начин на живот.
Ами повечето мъже като са с шкембаци като в осмия месец, или, в най-добрия случай като 150 литров бойлер, с цицки В размер, с мазна коса, със стърчащи косми от носа и ушите, зле поддържани зъби и със 3 метров шлейф от миризма на пот, некъпано и непрани дрехи, какви жени искат да има до тях?!
Депресио, Под голям камък - голяма риба! ) Но това настрана: И да са налице добре поддържани елемнтите, за които намекваш, кифлата е особено животно. Тя иска да си е първо с келешчетата-връстничета от училище, после се бута при мутри, футболисти, наркобарони, пласьори, и големото "Добро утро!", и като не успее с план А, и я изритат, щото ово е стáндарт, и идат нови деветнайстки, и напредне към над 30, се сеща за романтика и семейство с нормален човек, и ала-бала. Да, ама амортизе бързичко става
Не ви ли прилича на Албена Вулева след 5 години?
Тя от бяс няма да наддаде и грам.Добави злобата и сплетните и картинката трябва да ти е пред очите.
Те,всички бр антии,като тая,надхвърлят ли някоя и друга година стават издънени кабриолети.И понеже са разпрани до пелвиса през работният си цикъл, се мъчат за напомнят на света колко велики м астии са били, чрез без смислени снимки.Не,че света ще си паде по г ъз като ги види, ама да кажат все пак.
Добре си е жената. А защо под темите за алкохолика няма коментари? Трансплантация на черен дроб чакал. Ами по-добре на някой полезен човек да го трансплантират
ДО 2345 АЛКОХОЛИКА ЩЕ ПУКНЕ ВСЕКИ МОМЕНТ ДАИ БОЖЕ И ВСИЧКИ ЛАИНОЯДНИ ЛОВЦИ-РАСТИ УТИ ДЕБЕЛАТА СВИНЯ ГОТВАЧА ДА ОТПЪТУВАТ ПРИ ГРАШНОВ И ТОИ ПЛАТИ ЕДНА ГОРА ПАРИ ЗА ДА ЗАСТРЕЛЯ СЛОН Е ГОСПОД СИ ЗНАЕ РАБОТАТА... А ДАНО ПО БЪРЗО........
Добър въпрос,наистина.Караджигер чакал?!Знам,че с тока/електрическия,не дамския/никой не е станал приятел. И още знам,какво е казал шопа за елтока:Оти мразим да ме бие ток.Оти не мога да си го вратим.И е прав.А за алкохола знам,че преходът от млякото към него е много,много тежък.Ма,наш Иван май не го знае,или го е забравил удобно.
ДА УМРЕ ЛОВЕЦ - Е КАТО НОВА ГОДИНА ГОЛЯМО ПРАЗНЕНСТВО ДАНО ДАНО ДАНО ДАНО ДАНО ДО ЕДИН В ГРОБА .......
Дросла
Отслабвам вече около 2 месеца- минус 28 кг,също нямах мотивация за отслабване след раждането,но един ден като се погледнах в огледалото се ужасих- видях разплута в мазнини ЛЕЛКА,а съм само на 22,при това мъжа ми тежи 65 кг,можете да си представите как изглеждахме заедно !Има вълшебна пръчица,която ще ви помогне отново да живеете !http://bit.ly/2zfcglU