8 Авг. 2011 9:24 | 0 коментара
Президентът на руския тим готов да финансира новака в елита
7 Авг. 2011 23:10 | 0 коментара
Подписваме с Халилович, разкри босът на ЦСКА
7 Авг. 2011 20:22 | 0 коментара
Баварците проспаха мача и заслужено загубиха с 0:1 от „жребците”
7 Авг. 2011 15:02 | 0 коментара
Имам хубави спомени от престоя си в Хайдук, разкри легендата на българския футбол
7 Авг. 2011 14:40 | 0 коментара
Диян Петков заведе играчите си в Драгалевския манастир
7 Авг. 2011 14:23 | 0 коментара
Отпадането от Лига Европа няма как да не им се отрази, коментира треньорът на Славия
6 Авг. 2011 22:32 | 0 коментара
Този мач ще ни даде повече амбиция, коментира треньорът на Лудогорец след равенството с Локо (Пд)
6 Авг. 2011 22:11 | 0 коментара
Зику помогна да получим няколко мача на Стяуа, допълни наставникът
6 Авг. 2011 21:48 | 0 коментара
Тимът от Разград и Локо (Пловдив) направиха 0:0, реферът от Шумен Станислав Тодоров не зачете гол на Здравко Лазаров
6 Авг. 2011 20:45 | 0 коментара
Жемчужина (Сочи) няма да играе повече във втора дивизия
6 Авг. 2011 19:52 | 0 коментара
Избраниците на Сашо Ангелов надделяха с минималното 1:0 срещу Светкавица
6 Авг. 2011 13:44 | 0 коментара
Нойер е с диария, а Бут с настинка преди мача с Борусия (Мьонхенгладбах)
6 Авг. 2011 13:18 | 0 коментара
Чаровницата отглежда хербарии заради следването си
6 Авг. 2011 12:50 | 0 коментара
Ларс Рисп е ренде, а Сьорд Арс няма да направи фурор, той е лимитиран футболист, смята “синята” легенда
5 Авг. 2011 21:01 | 0 коментара
Ще си ближем раните и ще търпим обидите на цесекарите, допълва бившият голмайстор на "сините"
5 Авг. 2011 20:08 | 0 коментара
Срамът срещу Спартак (Търнава) е един от най-големите в историята на “сините”
5 Авг. 2011 19:14 | 0 коментара
Тролеят Ларс Рисп не трябваше да се прибира с отбора в София, а директно да лети към Швеция
5 Авг. 2011 19:04 | 0 коментара
Владлен Кулиш ударил колата си в автобус
5 Авг. 2011 16:00 | 0 коментара
Имам много добри спомени от срещите ми като футболист с другия украйнски гранд Шахтьор, заяви треньорът на Литекс
5 Авг. 2011 15:48 | 0 коментара
Шансове винаги има, но в този случай те не са големи за нас, смята Небойша Йеленкович