13 Окт. 2012 19:54 | 0 коментара
Двамата българи се борят за бонус точките в неделния ден
13 Окт. 2012 0:24 | 0 коментара
До утре да играем 11 срещу 10 - няма как да ни бият, съдиите обаче ни развалиха празника, заяви селекционерът
12 Окт. 2012 18:39 | 0 коментара
Халфът на Ювентус наясно, че няма шансове за наградата
11 Окт. 2012 20:57 | 0 коментара
За мен Кристиано е най-добрият играч в света, каза селекционерът Пауло Бенто
10 Окт. 2012 15:14 | 0 коментара
Моята цел е работата с публиката и журналистите, призна актьорът
10 Окт. 2012 13:44 | 0 коментара
Няма значение дали разбирам от футбол, преди не разбирах и от лекарства, но сега съм №1 в България, заяви босът на Локо (Пд)
10 Окт. 2012 12:01 | 0 коментара
В нощта преди мача с “Динамо” (Киев) сънувах, че ги наказвам, спомня си легендата на столичния “Локомотив”
8 Окт. 2012 9:38 | 0 коментара
Правя го доброволно и безвъзмездно, заяви Александър Чакмаков
8 Окт. 2012 7:32 | 0 коментара
Той е твърде тихичък, като мен е – сдържан, и не е самохвалко, коментира Мартин Йол
7 Окт. 2012 13:28 | 0 коментара
Бях изненадан, че всички новини съобщиха за това, призна швейцарският тенисист
6 Окт. 2012 19:08 | 0 коментара
Ако тази тенденция срещу нас продължава, се замислям дали да се занимавам с футбол, допълни специалистът
6 Окт. 2012 18:19 | 0 коментара
Стойчо си пази хляба, иначе пак ще отиде на борсата, заяде се президентът на Славия
6 Окт. 2012 16:23 | 0 коментара
Не бъдете такива песимисти, отговори Жозе на въпрос за евентуална победа на Барселона
5 Окт. 2012 15:18 | 0 коментара
Целта ми е да завърша успешно, допълни българката
5 Окт. 2012 15:05 | 0 коментара
Хубаво е да бягаш, но най-важно е да печелиш, заяви Елиуд Кипчоге
3 Окт. 2012 16:49 | 0 коментара
Държах Митко Джоров да бъде назначен за старши треньор, заяви Лаптопа
3 Окт. 2012 11:26 | 0 коментара
Стойчо Младенов има нужда от силен медицински екип, категоричен е известният физиотерапевт
1 Окт. 2012 16:59 | 0 коментара
Сагата с Фелипе да Коща приключи, парите са в адвоката му
1 Окт. 2012 16:38 | 0 коментара
Без помощта на моите съотборници щях да съм едно нищо, призна аржентинската звезда на Барселона
1 Окт. 2012 10:31 | 0 коментара
Аз не съм робот, мога да имам лоши дни, коментира бранителят на Реал (Мадрид)