2 Септ. 2009 8:39 | 0 коментараРадвам се, че два клуба се борят за мен, надявам се да вкарам голове за България, а не само в контролите на Манчестър Сити, заяви останалият при "гражданите" национал
31 Авг. 2009 17:17 | 0 коментараИспанецът заяви че няма проблеми с колената си и е надъхан да се пребори за титлата която ще го направи първия ибериец печелил Големия Шлем
31 Авг. 2009 14:52 | 0 коментараТрябва да се даде шанс на това поколение, все още не трябва да ги отписваме, управляващите да помислят за Националния стадион, сега трябва да се чудим къде да тренираме, допълни Стоилов
31 Авг. 2009 14:07 | 0 коментараПрезидентът на "каталунците" сподели че бразилеца струва прекалено много, а Барса искала да пести пари, младите играчи били напълно достатъчни на отбора