3 Март 2012 18:30 | 0 коментара
Ако всеки един от футболистите си върши работа, ще сме шампиони, каза Георги Иванов
3 Март 2012 16:12 | 0 коментара
Атмосферата на „Сигнал Идуна Парк” може да се сравни с тази на „Олд Трафорд”, споделя бившият нападател на Манчестър Юнайтед
3 Март 2012 15:30 | 0 коментара
Борисов е спортист, играе по правилата, и ние като клуб много държим на феърплея, каза босът на "Левски"
3 Март 2012 14:33 | 0 коментара
Имам смелостта да пусна испанеца още утре, категоричен е Димитър Пенев
2 Март 2012 18:06 | 0 коментара
Двамата и още хора от клуба обсъждат бъдещето на наставника
2 Март 2012 13:22 | 0 коментара
Черно море е ощетен от отлагането на първия пролетен кръг, заяви треньорът на Черно море
1 Март 2012 18:31 | 0 коментара
Като цяло обаче съм доволен от мотора, добавя австралиецът
1 Март 2012 17:20 | 0 коментара
Нямаме такова намерение, заяви Алексай Яковицки
1 Март 2012 16:49 | 0 коментара
Само с много работа и, ако е нужно, с шамари футболистите ще могат да постигнат успехи
1 Март 2012 15:52 | 0 коментара
Надявам се то да не окаже негативно влияние върху футболистите, заяви треньорът
1 Март 2012 15:21 | 0 коментара
България и Русия са били тясно свързани от векове, коментира шефът на "Левски"
1 Март 2012 15:03 | 0 коментара
Фабио Коентрао ще лекува травма в слабините
1 Март 2012 15:00 | 0 коментара
Винаги сме готови да инвестираме в спорта, добави Юрий Салавьов
1 Март 2012 14:37 | 0 коментара
Започнахме да се отлепваме от дъното, коментира изявите на националите босът на "белите"
1 Март 2012 14:33 | 0 коментара
Само ни обещават, а нищо не плащат, жалват се служители на “Армията”
1 Март 2012 14:04 | 0 коментара
Треньорът на Берое няма да разчита на Тодор Христов за гостуването в Разград, Георги Андонов контузен
1 Март 2012 9:46 | 0 коментара
"Червените дяволи" ще се възползват от опцията за удължаване на договора, пише "Индипендънт"
29 Февр. 2012 22:10 | 0 коментара
Ще започнем и да вкарваме, обеща националният селекционер
29 Февр. 2012 15:24 | 0 коментара
ФИФА и УЕФА не дават разрешение за администриране на подобен турнир
29 Февр. 2012 15:13 | 0 коментара
Пенсионерите влизат на стадион "Ивайло" срещу 2 лева