16 Апр. 2009 0:36 | 0 коментара“Артилеристите” не оставиха никакви шансове за “жълтата подводница” и напълно заслужено се класираха за 1/2-финалите в Шампионската лига
15 Апр. 2009 3:05 | 0 коментараМениджърът на Челси Гуус Хидинк заяви, че е преживявал много подобни мачове, като този, завършил 4:4 с Ливърпул в реванша от 1/4-финалите в Шампионската лига.
15 Апр. 2009 0:43 | 0 коментараБайерн Мюнхен и Барселона завършиха 1:1 и така с общ резултат 5:1 "каталунците" се класираха за 1/2-финалите в Шампионската лига.
15 Апр. 2009 0:20 | 0 коментараСлед невероятна драма и 4:4 с Ливърпул пред препълнените трибуни на "Стамфорд Бридж" в Лондон Челси успя да се класира за 1/2-финалите на Шампионската лига