5 Ноем. 2010 15:20 | 0 коментараВ Разград упорито се говори, че Кирил Домусчиев ще се завърне на “Армията”. Според едни информации той ще купи поне половината акции, според други – ще придобие целия контролен пакет
5 Ноем. 2010 13:33 | 0 коментараНай-важно е да играя добре и да помагам на отбора да се задържи в челото на класирането, сподели португалският халф на "акулите"
4 Ноем. 2010 22:23 | 0 коментара"Левски" е отборът на народа, тупа се по гърдите босът на "сините", който остана доволен от равенството 2:2 срещу Лил