7 Авг. 2009 15:31 | 0 коментараРадвам се на жребия, аз не съм от тези, които се молят и палят свещички да им се падне лек противник, допълни треньорът на ЦСКА
5 Авг. 2009 19:43 | 0 коментараЗа мача с Дери Сити няма премии. Не е сериозно да се дават пари за такива двубои. Какво, по 1000 лева ли да им дам, заяви босът на ЦСКА
4 Авг. 2009 15:02 | 0 коментараСолидарен съм с този велик, честен и почтен Христолов. Той ще довърши отбора, който се пречка на моето Локо, споделя запалянкото
1 Авг. 2009 23:19 | 0 коментараИма хора, които заслужават повече да спечелят тази Суперкупа, каза сръбският спец, който не се качи на подиума и не вдигна трофея