6 Септ. 2010 18:49 | 0 коментараСмятам, че постъпихме правилно и разумно, като залагаме утре на набора, който ще започне следващите квалификации, заяви селекционерът на младежите преди мача срещу Швеция
6 Септ. 2010 18:11 | 0 коментараКризата се задълбочи при “Титан”, тези под тях да си потърсят другаде работа, играчи – бъдете мъже, зоват известните привърженици на “червения” клуб
6 Септ. 2010 15:09 | 0 коментараДалавери в контролите на Славия и Левски през уикенда липсват – просто станахме свидетели на суперигра и бомбастични обрати