24 Ноем. 2009 12:45 | 0 коментараЗа какво да играем, след като нищо не ни плащат, шефовете се гаврят с нас, оплакаха се от щаба на "железничарите"
24 Ноем. 2009 11:21 | 0 коментараС неадекватните си прояви, човекът в черно успя да превърне едно столично дерби в пародия на футбола и даде нагледен урок как НЕ ТРЯБВА да бъде ръководен мач между професионални отбори, пишат “червените” в декларация
23 Ноем. 2009 16:46 | 0 коментараТози мач с Несебър можеше да не се състои, до последно бях под въпрос да играя заради болки в бедрото. Ако това се беше случило, сега щях да съм здрав, добавя Иван Найденов
22 Ноем. 2009 17:04 | 0 коментараTой е най-прогресиращият играч у нас, сигурен съм, че като дойде анкетата за футболист на годината, повечето журналисти ще покажат клубни пристрастия и няма да го избера, заяви босът на Славия