27 Авг. 2009 15:31 | 0 коментараБившият номер едно в света се надява да си върне лидерската позиция в САЩ, амбициран е да спечели единствения турнир от Големия Шлем, който му убягва досега
27 Авг. 2009 14:10 | 0 коментараНяма да ме махат, ако това питате. Нормално е всички да сме притеснени от слабата игра на отбора, но ще продължим да работим, заяви треньорът на Славия преди дербито
25 Авг. 2009 13:09 | 0 коментараБившият номер 8 в света е в супер слаба форма напоследък, падна до 108 място във ранглистата и реши да почива и тренира вместо да се излага в Щатите
24 Авг. 2009 15:22 | 0 коментараФутболистите не са ме гонили от съблекалнята на полувремето, бях при тях само пет минути, защото трябваше да съм на терена и да обяснявам на Асамоа и Атанасов как да се включат в играта, обяснява треньорът на Локо (Сф)