13 Септ. 2009 22:01 | 0 коментара
Владо Николов се закани, че ще бъде тежко тази вечер, националите се прибират утре, ще има специална церемония по посрещането пред НДК
13 Септ. 2009 18:54 | 0 коментара
Бихме Русия с 3:0 гейма и взехме бронз от европейското първенсто в Турция
12 Септ. 2009 23:37 | 0 коментара
“Сборная” загуби от Франция, “петлите” ще спорят за златото с Полша
12 Септ. 2009 20:39 | 0 коментара
Във всеки един момент от мача бяха по-добри от нас, допълни италианският специалист
12 Септ. 2009 18:54 | 0 коментара
Момчетата на Силвано Пранди загубиха полуфинала на европейското първенство по волейбол с 19:25, 28:30 и 20:25
11 Септ. 2009 11:10 | 0 коментара
България излиза утре от 17:30 часа срещу Полша в спор за място на финала на европейското първенство
10 Септ. 2009 20:53 | 0 коментара
Италианците записаха първа победа в последната си среща от Група "F" на европейското по волейбол
10 Септ. 2009 16:24 | 0 коментара
Двата отбора се бяха класирали напред на Европейското в Турция, може да се срещнат на полуфиналите
10 Септ. 2009 15:24 | 0 коментара
Отново само волейболът ни радва, след като там има и треньор, и състезатели... Не е ли време грешникът Мъри да си ходи?
9 Септ. 2009 19:24 | 0 коментара
Нашите биха Холандия с 3:1 гейма и са в Топ 4 за първи път от 1995 година
8 Септ. 2009 21:20 | 0 коментара
Българските волейболисти с четвърта поредна победа
6 Септ. 2009 21:48 | 0 коментара
Момчетата на Силвано Пранди дадоха гейм, но спечелиха с 3:1
4 Септ. 2009 16:32 | 0 коментара
Нашите спечелиха след 26:24, 25:22, 25:22 и се класираха за втората плейофна фаза
3 Септ. 2009 19:20 | 0 коментара
Спечелихме мача с 15:11 в тайбрека
3 Септ. 2009 8:56 | 0 коментара
Шампионатът на Стария континент продължава до 13 септември
31 Авг. 2009 13:31 | 0 коментара
Силно играха Тодор Алексиев и Виктор Йосифов
29 Авг. 2009 9:36 | 0 коментара
Момчетата на Силвано Пранди биха с 3;2 гейма
27 Авг. 2009 9:07 | 0 коментара
Останалите на сухо, баламосват ги с футболна терапия
17 Авг. 2009 17:28 | 0 коментара
По-добре повече да не ходим на такива места, отсичат състезателите
16 Авг. 2009 21:57 | 0 коментара
Класирахме се за Световното като водачи в групата