9 Март 2010 21:35 | 0 коментараСъжалявам, че взехме Рабех, странно е, че съдия от Перник ще ни свири мача с Литекс, допълни босът на "сините" след среща с феновете
2 Март 2010 12:16 | 0 коментараЗащо спортистите си плащат за тренировките, а шефовете ходят на Олимпиадата със съпругите си, запита италианският външен министър
1 Март 2010 13:51 | 0 коментараЖени Раданова отсрами участието ни с две класирания в челната десетка. Преди 4 години в Торино имахме един сребърен медал и призови пети и шести места
24 Февр. 2010 9:22 | 0 коментараИзпълнителният директор на футболната ни централа Борислав Попов информира, че парите са били изискани от НАП като отчисления от премиите на националите за четвъртото място