7 Ноем. 2011 16:25 | 0 коментара
Селекционерът на младежите притеснен от играчи, висящи с картони, преди квалификациите с Австрия
7 Ноем. 2011 14:43 | 0 коментара
Можем само да благодарим на г-н Любослав Пенев за работата, която свърши в Ловеч, коментира нападателят
7 Ноем. 2011 13:54 | 0 коментара
Поздравих футболистите за вчерашната победа, тъй като тези три точки са много важни дори за спечелване на титлата, коментира новият треньор на "Левски"
7 Ноем. 2011 13:04 | 0 коментара
Пламен Илиев се включи в заниманието на основната група
7 Ноем. 2011 12:35 | 0 коментара
Първата пресконференция на новия треньор е в петък
7 Ноем. 2011 12:20 | 0 коментара
Старозагорци спечелиха със 70:59 срещу Академик (Благоевград)
7 Ноем. 2011 11:46 | 0 коментара
Николай Костов чете яко конско на играчите на полувремето с Локо (Пловдив)
7 Ноем. 2011 11:19 | 0 коментара
Валентин Христов, който се състезава за Азербайджан, с бронзов медал от Световното
7 Ноем. 2011 10:46 | 0 коментара
Димитър Марашлиев и Стефан Михайлов вкарват за историческия успех на “армейците” през 1973 година
7 Ноем. 2011 9:25 | 0 коментара
Специалистът получил предложение от Карлсруе, президентът твърди, че няма такъв вариант
7 Ноем. 2011 8:51 | 0 коментара
Хората от федерацията си измислят някакви класирания, които никога не сме правили, допълва Пламен Константинов
7 Ноем. 2011 7:48 | 0 коментара
Ръководството на “сините” вече започнало преговори със Зе Соарес
6 Ноем. 2011 19:08 | 0 коментара
Има много голямо напрежение, допълни нападателят
6 Ноем. 2011 18:52 | 0 коментара
С такава игра сме обречени, мога само да критикувам, допълни Николай Костов
6 Ноем. 2011 18:45 | 0 коментара
Със скандала от седмицата е приключено, убеден е нападателят
6 Ноем. 2011 18:44 | 0 коментара
Шансовете ни за титлата са като на ЦСКА и Литекс, допълни босът
6 Ноем. 2011 18:19 | 0 коментара
Сьорд Арс с два гола, след като домакините губеха с 1:2 до 76-ата минута
6 Ноем. 2011 16:46 | 0 коментара
Казах на мометата, че трябва да си повярват, заяви треньорът и шеф на "Ботев" (Враца)
6 Ноем. 2011 16:23 | 0 коментара
“Канарчетата” паднаха с 0:1 като гост на Спартак (Варна), агитката им си тръгна