1/16-ФИНАЛИ ЗА КУПАТА НА БЪЛГАРИЯ:

20 октомври 2020 г. (вторник), 15:00 часа
Кариана (Ерден) - ЦАРСКО СЕЛО 0:1

0:1 Луис Педро (68)

21 октомври 2020 г. (сряда), 14:30 часа
Партизан (Червен бряг) - ЛЕВСКИ 1:4

1:0 Любомир Иванов (35'), 1:1 Валери Божинов (36'), 1:2 Здравко Димитров (42'), 1:3 Петко Петков (65' автогол), 1:4 Мартин Петков (85')

21 октомври 2020 г. (сряда), 15:00 часа
Янтра (Габрово) - ЧЕРНО МОРЕ 1:6

1:0 Христо Митев (6), 1:1 Родриго Абреу (22), 1:2 Дани Кики (33 д), 1:3 Родриго Абреу (70), 1:4 Исмаил Иса (73), 1:5 Дани Кики (75), 1:6 Стефан Велев (87)

21 октомври 2020 г. (сряда), 15:00 часа
Извор (Горски извор) - МОНТАНА 1:2

0:1 Николай Цветков (56 д), 1:1  (76), 1:2 Тони Тасев (90+2)

21 октомври 2020 г. (сряда), 15:00 часа
Дреновец (община Ружинци) - ЦСКА 1948 0:6

0:1 Ангел Бастунов (8), 0:2 Станислав Белчев (12 авт), 0:3 Васил Шопов (17), 0:4 Ангел Бастунов (28), 0:5 Андон Гущеров (45 д), 0:6 Денислав Александров (89)

21 октомври 2020 г. (сряда), 15:00 часа
Севлиево - СЛАВИЯ 1:5

1:0 Добрин Петров (22), 1:1 Венцислав Бенгюзов (30), 1:2 Калоян Кръстев (48 д), 1:3 Калоян Кръстев (50), 1:4 Георги Вълчев (64), 1:5 Емил Стоев (90)

21 октомври 2020 г. (сряда), 17:30 часа
Пирин (Благоевград) - БЕРОЕ 3:4

1:0 Преслав Йорданов (5), 1:1 Гаюс Макоута (41), 2:1 Преслав Йорданов (45), 3:1 Преслав Йорданов (67), 3:2 Алиун Фал (81), 3:3 Алиун Фал (85), 3:4 Гаюс Макоута (90+2-дузпа)

22 октомври 2020 г. (четвъртък), 15:00 часа
Надежда (село Доброславци) - БОТЕВ (Враца) 0:2

0:1 Юлиан Ненов (32), 0:2 Владислав Узунов (35)

ЧЕРНОМОРЕЦ (Балчик) - Септември (София) 1:0
1:0 Данаил Димов (4-дузпа)

Оборище (Панагюрище) - БОТЕВ (Пловдив) 0:4
0:1 Димитър Тонев (8), 0:2 Атанас Илиев (28), 0:3 Салиф Сисе (69), 0:4 Салиф Сисе (78)

Созопол - ЕТЪР 2:4 след дузпи (0:0 в редовното време и след прод.)

Загорец (Нова Загора) - ЛOКОМОТИВ (Пловдив) 3:4 (след продължения, 2:2 в редовното време)
1:0 Пламен Иванов (20), 1:1 Димитър Илиев (23-дузпа), 1:2 Явор Иванов (30-автогол), 2:2 Пламен Иванов (87), 2:3 Парвиз Умарбаев (99), 2:4 Кенан Муслимович (111), 3:4 Пламен Иванов (114-дузпа)

4 ноември 2020 г. (сряда), 13:30 часа
Спартак (Варна) - АРДА (Кърджали) 1:2
0:1 Ловре Кнежевич (21), 1:1 Янчо Андреев (50), 1:2 Спас Делев (60)

14 ноември 2020 г. (събота), 15:45 часа
София, ст. "Българска армия"
Ботев (Ихтиман) - ЦСКА 0:5

ПРЕДСТОЯЩИ:

13 ноември 2020 г. (петък), 13:30 часа
Спортист (Своге) - Лудогорец Диема Спорт (отложен)


* Отборите с главни букви се класират напред. Третодивизионният Беласица (Петрич) прескача тази фаза и продължава директно на 1/8-финалите.