26 Май 2012 15:31 | 0 коментараНяма по-велик от Ван Бастен, през 1988-а не игра срещу нас, беше с насинено око и изгледа мача отстрани, спомни си бившият национал
21 Май 2012 18:28 | 0 коментараПри новия формат на "А" група отборите ще играят четири пъти помежду си, ще бъде по-интересно за публиката, коментира шефът на БФС