16 Апр. 2012 15:47 | 0 коментараСега обвиняват Дуци за лошото положение в ЦСКА, защото го няма. Стойчо вдигна отбора, но имаме тежки мачове, допълва легендата
13 Апр. 2012 9:16 | 0 коментараНе е нормално ЦСКА да е на първо място, опитвам се да се преборя с болестта и да я смачкам, заяви треньорът на Черноморец