Лудогорец има изключително тежката задача да гостува на негостоприемния "Сантяго Бернабеу". Мачът с Реал (Мадрид) стартира в 21:45 часа и ще бъде предаван пряко по БЛИЦ TV, както и по btv action.

От началото на сезона Кристиано Роналдо и компания са безпощадни на свой терен, като бележат средно по 3 гола на мач.

"Белите" допуснаха само една загуба - 1:2 от Атлетико (Мадрид) на 13 септември. След поражението от настоящия шампион на Испания беше дадено началото на феноменалната серия от 18 поредни победи на Реал. Вече почти четири месеца грандът печели наред, като впечатляващи са домакинските успехи с по 5:1 (3 пъти) и 5:0 (2 пъти). Дори в мач от Шампионска лига Реал изригна с 5 гола във вратата на съперник - 5:1 срещу Базел на 16 септември.

В общо 11 домакински срещи от началото на сезона избраниците на Карло Анчелоти постигнаха 9 победи. Единственото равенство е на старта - 1:1 срещу Атлетико (Мадрид) в първи двубой за Суперкупата на Испания, след което "белите" паднаха с 0:1 на реванша и се разминаха с трофея.

Прави впечатление, че в домакинските си двубои Реал (Мадрид) бележи най-често в края на първото полувреме и в заключителните минути на мачовете. В периода 31-45 минута на срещите на собствен терен "белите" са отбелязали 9 от 36-те гола. Между 76-90 минута пък Роналдо и компания са вкарали 8 попадения.

Пет от 36-те гола в домакинствата от началото на сезона пък са от дузпи... всичките вкарани от Кристиано Роналдо.

ДОМАКИНСКИТЕ МАЧОВЕ НА РЕАЛ (МАДРИД) ОТ НАЧАЛОТО НА СЕЗОНА

20 август, Суперкупа на Испания
Реал (Мадрид) - Атлетико (Мадрид) 1:1
1:0 Хамес Родригес (81), 1:1 Раул Гарсия (88)

25 август, Примера дивисион
Реал (Мадрид) - Кордоба 2:0
1:0 Карим Бензема (30), 2:0 Кристиано Роналдо (90)

13 септември, Примера дивисион
Реал (Мадрид) - Атлетико (Мадрид) 1:2
0:1 Тиаго (10), 1:1 Кристиано Роналдо (26-дузпа), 1:2 Арда Туран (76)

16 септември, Шампионска лига
Реал (Мадрид) - Базел 5:1
1:0 Марек Сухи (14-автогол), 2:0 Гарет Бейл (30), 3:0 Кристиано Роналдо (31), 4:0 Хамес Родригес (37), 4:1 Дерлис Гонсалес (38), 5:1 Карим Бензема (79)

23 септември, Примера дивисион
Реал (Мадрид) - Елче 5:1
0:1 Еду Алкасар (15-дузпа), 1:1 Гарет Бейл (20), 2:1 Кристиано Роналдо (28-дузпа), 3:1 Кристиано Роналдо (32), 4:1 Кристиано Роналдо (80-дузпа), 5:1 Кристиано Роналдо (90+1)

5 октомври, Примера дивисион
Реал (Mадрид) - Атлетик Билбао 5:0
1:0 Кристиано Роналдо (2), 2:0 Карим Бензема (41), 3:0 Кристиано Роналдо (55), 4:0 Карим Бензема (69), 5:0 Кристиано Роналдо (90)

25 октомври, Примера дивисион
Реал (Мадрид) - Барселона 3:1
0:1 Неймар (4), 1:1 Кристиано Роналдо (34-дузпа), 2:1 Пепе (50), 3:1 Карим Бензема (61)

4 ноември, Шампионска лига
Реал (Мадрид) - Ливърпул 1:0
1:0 Карим Бензема (27)

8 ноември, Примера дивисион
Реал (Мадрид) - Райо Валекано 5:1
1:0 Гарет Бейл (9), 2:0 Серхио Рамос (40), 2:1 Буено (44), 3:1 Тони Кроос (55), 4:1 Карим Бензема (59), 5:1 Кристиано Роналдо (83)

2 декември, Купа на Краля
Реал (Мадрид) - Корнея 5:0
1:0 Хамес Родригес (16), 2:0 Иско (31), 3:0 Хамес Родригес (34), 4:0 Борха Лопес (60-автогол), 5:0 Хесе Родригес (77)

6 декември, Примера дивисион
Реал (Мадрид) - Селта 3:0
1:0 Кристиано Роналдо (36-дузпа), 2:0 Кристиано Роналдо (65), 3:0 Кристиано Роналдо (81)

В добавеното време 1

Всичко за Шампионската лига - състави, групи, резултати и класирания, новини и статистика можете да намерите ТУК!

Изминалите и предстоящите мачове в Шампионската лига, както и историята на досегашните надпревари можете да намерите ТУК!