11 Окт. 2012 14:26 | 0 коментараЗащо никой не обелва и дума за най-скандалния мач при юношите, може би в цялата история – Локомотив (София) – Спортист (Своге)
11 Окт. 2012 12:05 | 0 коментараНе е възможно в ЦСКА и "Левски" да има симулативна игра, залагам си името, заяви легендата след разпита в БФС
10 Окт. 2012 14:09 | 0 коментараОткакто новото ръководство е поело управлението на отбора, всичко, което се случва, е кристално ясно и чисто, заяви Димитър Василев
10 Окт. 2012 13:44 | 0 коментараНяма значение дали разбирам от футбол, преди не разбирах и от лекарства, но сега съм №1 в България, заяви босът на Локо (Пд)