23 Юли 2020 14:19 | 13 коментараНие не молим за помощ, за да похарчим парите за футболисти, искаме нещо за нашите деца и внуци, призна босът на "сините"
23 Юли 2020 11:15 | 1 коментараВярвам, че съумяхме заедно с останалите членове на Съвета на директорите да се справим и да изведем клуба от тежкото състояние, в което го заварихме. Настъпи време за промяна!
22 Юли 2020 11:53 | 3 коментараНе смятам, че ни предстои лош сезон. Да, ще губим мачове, но и ще печелим. Не бива да забравяме, че преди няколко сезона бяхме седми, каза босът на "сините"