3 Март 2012 20:44 | 0 коментараНормално беше да има малко нерви и напрежение, но явно на играчите им трябва още време, за да се отпуснат психически, коментира Стоичков
1 Март 2012 9:28 | 0 коментараКаква вина има играч, който си е продал например лика за реклама, но фирмата не го е използвала, коментира Ицо за скандала