7 Септ. 2012 19:54 | 0 коментара
Загубата ще ни приземи, категоричен е треньорът на Славия
7 Септ. 2012 18:08 | 0 коментара
На “Монца” DRS не е важен, категоричен е легендарният пилот
7 Септ. 2012 15:08 | 0 коментара
Нима един отбор, който иска да играе в Шампионската лига ще има проблем с лиценза, ще има липса на картотеки, попита журналистът
7 Септ. 2012 14:10 | 0 коментара
Няма кой да ни спре, ние ще се борим до победата за ЦСКА, обяви Дучето
7 Септ. 2012 12:47 | 0 коментара
Националът смята, че италианците ен са направили нищо особено на Евро 2012
7 Септ. 2012 11:51 | 0 коментара
Чудеса се случват, сигурен е капитанът на Англия
7 Септ. 2012 11:24 | 0 коментара
Ние предоставяме на феновете зрелище, отсече треньорът на Шахтьор
7 Септ. 2012 10:42 | 0 коментара
Трябва да бием Люксембург с 50 точки, чакаме загуби от Белгия и Турция
7 Септ. 2012 9:32 | 0 коментара
Чуждестранните играчи не са изолирани, категоричен е Ивко Ганчев
6 Септ. 2012 20:49 | 0 коментара
Божинов е слънчево и положително момче, сигурно не е в кондиция, за да не бъде част от тима, допълва италианецът
6 Септ. 2012 16:42 | 0 коментара
В края на октомври клубът няма да има нито едно задължение, който иска да го купи, да даде 14 или 15 милиона лева, обяви Димитър Борисов
6 Септ. 2012 16:37 | 0 коментара
Не съм променил мнението си за оставката, сега въобще не мисля за това, допълни наставникът
6 Септ. 2012 14:14 | 0 коментара
Сигурен съм, че стадионът ще е пълен, добавя футболистът
6 Септ. 2012 12:14 | 0 коментара
Договорите на двамата за 2+2 години, целта е класиране на световното в Полша
6 Септ. 2012 11:50 | 0 коментара
Излизаме без осем твърди титуляри срещу Люксембург, сподели селекционерът на България
6 Септ. 2012 10:23 | 0 коментара
Срещу Германия изиграхме най-силния си мач в защита, призна селекционерът
6 Септ. 2012 1:39 | 0 коментара
"Националният отбор се нуждае от лидери", категоричен е футболистът на Болтън
5 Септ. 2012 22:55 | 0 коментара
Камило подписва с федерация утре
5 Септ. 2012 21:42 | 0 коментара
"Българинът и неговият мениджър са некоректни", ревна директорът на "виолетовите"
5 Септ. 2012 20:54 | 0 коментара
Излизаме за победа, няма какво да губим, сподели стражът на България