1/2-ФИНАЛИ:

Жребият е на 10 март (вторник) от 18:30 часа. Ще бъде излъчен директно по Диема Спорт.

1/4-ФИНАЛИ:

3 март 2020 г. (вторник), 15:00 часа
ЛОКОМОТИВ (Пловдив) - ЦСКА 1948 2:0

1:0 Димитър Илиев (42-дузпа), 2:0 Бирсент Карагерен (67)

3 март 2020 г. (вторник), 18:00 часа
ЦСКА - Ботев (Враца) 2:1

0:1 Даниел Генов (22), 1:1 Едвин Джеси (67), 2:1 Aхмед Ахмедов (89)

4 март 2020 г. (сряда), 18:00 часа
Ботев (Гълъбово) - БОТЕВ (Пловдив) 0:1 след прод.

0:1 Димитър Тонев (100)
 
5 март 2020 г. (четвъртък)
ЛЕВСКИ - Лудогорец 0:0 (6:5 след дузпи)

* Победителят се определя в един мач. При равенство в редовното време следват две продължения по 15 минути, а при ново реми - изпълнение на дузпи.

* Финалът ще се играе на 16 май (събота)

--------------------

1/8-ФИНАЛИ:

3 декември 2019 г. (вторник), 14:30 часа
Берое - ЦСКА 1948 3:4 
0:1 Васил Шопов (6), 1:1 Педро Еуженио (7), 1:2 Денислав Александров (36), 1:3 Денислав Александров (42), 2:3 Ерол Алкан (45+1), 2:4 Васил Шопов (60), 3:4 Ибрахима Конте (76)

3 декември 2019 г. (вторник), 17:30 часа
Славия - БОТЕВ (Пловдив) 1:2
0:1 Тодор Неделев (3), 0:2 Тодор Неделев (26), 1:2 Калоян Кръстев (61)

4 декември 2019 г. (сряда), 13:30 часа
Септември (София) - ЛУДОГОРЕЦ 0:3
0:1 Козмин Моци (10), 0:2 Якуб Швиерчок (18), 0:3 Мавис Чибота (56-дузпа)

4 декември 2019 г. (сряда), 15:00 часа
БОТЕВ (Гълъбово) - Витоша (Бистрица) 2:1
0:1 Атанас Кабов (46), 1:1 Ерай Карадайъ (80), 2:1 Ерай Карадайъ (90)

БОТЕВ (Враца) - Кариана (Ерден) 4:0
1:0 Венцислав Керчев (3), 2:0 Петър Атанасов (25), 3:0 Доминик Янков (37), 4:0 Доминик Янков (90)

4 декември 2019 г. (сряда), 17:30 часа
ЛЕВСКИ - Черно море 1:0 
1:0 Мартин Райнов (23)

5 декември 2019 г. (четвъртък), 13:30 часа
Арда (Кърджали) - ЦСКА 0:1 
0:1 Али Соу (2)

5 декември 2019 г. (четвъртък), 17:30 часа
ЛОКОМОТИВ (ПЛОВДИВ) - Литекс 2:1
0:1 Иван Митрев (65), 1:1 Димитър Илиев (74), 2:1 Димитър Илиев (87)

---------------------

РЕЗУЛТАТИТЕ ОТ 1/16-ФИНАЛИТЕ:

24 септември 2019 г. (вторник), 16:00 часа
Кариана (Ерден) - Царско село 3:0

1:0 Стоян Предев (6), 2:0 Ангел Бастунов (31), 3:0 Цветелин Тодоров (74)

Ботев (Ихтиман) - Черно море 0:3
0:1 Мартин Минчев (51), 0:2 Родриго (81), 0:3 Лъчезар Йорданов (90+1)

24 септември 2019 г. (вторник), 18:30 часа
Локомотив (Горна Оряховица) - ЦСКА 0:3

0:1 Денис Давидов (20), 0:2 Тони Уот (55), 0:3 Тони Уот (62)

25 септември 2019 г. (сряда), 16:00 часа
Миньор (Перник) - Ботев (Пловдив) 1:2

0:1 Виана (9'), 1:1 Йосифов (12'), 1:2 Виана (82')

Загорец (Нова Загора) – Славия 0:4
0:1 Цветелин Чунчуков (10'), 0:2 Цветелин Чунчуков (16'), 0:3 Владислав Узунов (52'), 0:4 Калоян Кръстев (81')

Добруджа – Ботев (Враца) 0:4
0:1 Будинов (47'), 0:2 Будинов (52'), 0:3 Генов (59'), 0:4 Атанасов (73')

Спартак (Варна) - Левски 1:5
0:1 Мазурек (28'), 0:2 Дени Алар (42'), 0:3 Насиру Мохамед (50'), 0:4 Мартин Петков (55'), 0:5 Мартин Петков (57'), 1:5 Ивайло Русев (63')

25 септември 2019 г. (сряда), 19:00 часа
Нефтохимик - Лудогорец 1:4

1:0 Радослав Апостолов (12'), 1:1 Мавис Чибота (53'), 1:2 Джоди Лукоки (60'), 1:3 Мавис Чибота (76'), 1:4 Мавис Чибота (92')

Литекс - Монтана 3:0
1:0 Ганев (14'), 2:0 Йорданов (74'), 3:0 Йорданов (88'-дузпа)

26 септември 2019 г. (четвъртък), 16:00 часа
Спартак (Плевен) – Септември (София) 3:4

0:1 Русев (4), 1:1 Тончев (10), 1:2 Николов (12), 1:3 Галчев (44), 2:3 Григоров (54), 3:3 Григоров (76), 3:4 Петков (87-д)

Хебър – Арда 0:2
0:1 Радослав Василев (38), 0:2 Александър Георгиев (62)

Балкан (Ботевград) - Локомотив (Пловдив) 0:3
0:1 Алмейда (27), 0:2 Ожболт (37), 0:3 Илиев (62)

Поморие - Берое 0:2
0:1 Минчев (24), 0:2 Бригидо (75)

26 септември 2019 г. (четвъртък), 18:00 часа

Черноморец (Балчик) – Витоша (Бистрица) 0:4

0:1 Кутев (1), 0:2 Иванов (14), 0:3 Долапчиев (30), 0:4 Долапчиев (58)


26 септември 2019 г. (четвъртък), 19:00 часа
ЦСКА 1948 – Дунав 2:1

1:0 Андон Гущеров (2), 1:1 Свилен Щерев (41), 2:1 Денислав Александров (72)

Ботев (Гълъбово) – Етър 2:1
1:0 Ерай Карадайъ (62), 2:0 Антон Огнянов (68), 2:1 Милчо Ангелов (80)

* Отборите с главни букви продължават на 1/8-финалите.

Следете с БЛИЦ: efbet Лига - сезон 2019/2020